Sun., November 29, 2020

2-time State champions Robert Avila Jr.és Hayden Taylor kiemelés lista, amely magában foglalja a 10 titlists

Lisszabon Robert Avila Jr. nyilvánítják a győztes felett Martinsdale St. Mary Cole Cassady saját 132 Font Class 1a bajnoki mérkőzés a IHSAA State Championship Championship Championship verseny a Wells Fargo Arena Des Moines szombaton, február. 22, 2020. Ifjabb Avila ősszel 3:22-re nyert., (Andy Abeyta/The Gazette) ▲
Solon Hayden Taylor birkózik Eddyville-Blakesburg-Fremont Trestin értékesítés a 145 font 2a osztályú bajnoki mérkőzés a IHSAA State Wrestling Tournament A Wells Fargo Arena Des Moines szombaton, február. 22, 2020. Taylor döntéssel nyert, 5-2., (Andy Abeyta/The Gazette) ▲
Iowa City City High Ben Kueter nyilvánítják a győztes felett Linn-Mar Tate Naaktgeboren a 160 font osztályú 3a bajnoki mérkőzés a IHSAA State Wrestling Tourn at a Wells Fargo Arena Des Moines szombaton, február. 22, 2020. Kueter döntéssel nyert, 4-3.(Andy Abeyta/The Gazette) ▲

ossza meg ezt a történetet

K. J. Pilcher

Kelet-Iowa minden évben birkózó tehetséggel rendelkezik., Ez a szezon nem különbözik. Itt van 20 birkózók nézni a 2020-21 szezonban.

Adam Ahrendsen, Union Community, sr. – Class 2a 160-pound state champion with 45-1 record, two-time state finalist, three-time state qualifier, 125 karrier győzelem, rangsorolt 15th országosan at 182 által flowrestling, University of Northern Iowa signee.

Jannell Avila, Lisbon, soph. – Nyert 138 Font címet Iowa Birkózás edzők és tisztviselők Egyesület állami birkózó torna, megy 19-2 összességében, kilencedik helyen iawrestle.com ‘s girls’ Fab 50.

Robert Avila Jr., Lisszabon, jr., – Kétszeres állami bajnok, 126 és 132 évesen 1A címet nyert, az előző szezonban 48-0-ra végzett, és összességében 103-1.

Ashton Barker (Iowa City West, sr. Iowa állam elkötelezi magát.

Cole Clark, Lisszabon, sr. – kétszeres állami érmes, 1A 195 Font állami második helyezett, 45-3 márkával, ötödik helyezett 182-ben Gólya, 120 karrier győzelem.

Hunter Garvin, Iowa City West, jr., – Kétszeres állami döntős, 132 Font 3A címet nyert 33-3 rekorddal, az állami második helyezett az 120-ban, mint az év elsőéves, Mississippi Valley Conference Valley Conference Wrestlerje, a flowrestling országosan kilencedik helyen végzett az 138-ban.

Graham Gambrall, Iowa City West, jr. — Három idő állami bajnok, győztes 3A 145 kilós állami korona 36-5 rekord elhelyezett hatodik, a nyolcadik első két évad, 122 karrier győzelem, Oregon Állam signee.

Damon Huston, Midland, sr., – Kétszeres állami érmes, 1A 120 font állami második helyezett 49-4 rekorddal, harmadik lett másodikként, 138-14 karrier mark, Iowa állam elkötelezi magát.

Ben Kueter, Iowa City High, soph. – 3A 160 font állami bajnok 24-0 rekord, MVC bajnok és szuper találkozik kiemelkedő birkózó, rangsorolt országosan több piacok, top-rangsorolt másodéves iawrestle.com.

Tate Naaktgeboren, Linn-Mar, soph. – 3A 160 font állami második helyezett, befejező 36-3, MVC Super Meet második helyezett, első csapat all-MVC.

Aidan Noonan, Cascade, sr., — Kétszeres bajnok, elfog 1A címek a 126 113 87-meccset nyerni széria, rangsorolt 10 országosan 132 által flowrestling, Wyoming követett el.

Brandon O ‘ Brien, Independence, sr. – kétszeres állami selejtező és 3a 106 állami második helyezett A Linn-Mar 2020-ban, 21-2-es helyezést ért el.

Brandon Paez, Lisbon, soph. 120 kilós állami bajnok, 47-6-os eredménnyel.

Millie Peach, Iowa Valley, sr. – kétszeres 195 kilós bajnok az IWCOA girls ‘ state versenyen, 9-0-s összesítéssel, 1. iawrestle.com női 50-es és 7-es válogatott.,

Kobe Simon, West Liberty, sr. – kétszeres állami érmes, 2a 220 font állami második helyezett, 37-1 rekord, háromszoros állami selejtező, negyedik helyezést ért el másodikként, 105 karrier győzelem.

Meridian Snitker, Waukon, jr. – kétszeres döntős az IWCOA girls ‘ state versenyen, 25-2-es rekordot állított fel, és összességében 31-3.

Christian Stanek, Cedar Rapids Xavier, jr. – kétszeres állami érmes, 39-8-as rekorddal hatodik lett 138-ban a 3a-ban, és nyolcadikként végzett az első csapatban.

Hayden Taylor, Solon, jr., A kétszeres 2A-bajnok, 126 és 145 kg-os címekkel, 52-0-s helyezéssel és 103-2-es összesítéssel a 14.helyen áll a flowrestling 160. helyén.

Wyatt Voelker, West Delaware, jr. – kétszeres állami érmes, 195-ben a harmadik helyen végzett 43-2-es rekorddal, negyedik lett gólyaként, a flowrestling 14. helyen végzett 220-on.

Isaiah Weber, Independence, jr. – kétszeres 2A state runner-up at 126 and 113, kétszeres wamac conference champion, 97 karrier győzelem.

Cole Whitehead, Center Point-Urbana, sr., – 2a 113 Font állami második helyezett 41-2 rekorddal, hatodik lett másodéves, háromszoros állami selejtező,112 karrier győzelem, Wisconsin-La Crosse újonc.