A 2019-20 szezon megjelölt Hill első teljes szezonja a Dollár … a csapat átigazolták a Cavaliers az előző szezonban. A veterán 59 mérkőzésen lépett pályára, játékonként átlagosan 9,4 pontot, 3,1 asszisztot és 3,0 lepattanót gyűjtött. A mezőnyből 51,6, a szabaddobásból pedig 84,2 százalékot lőtt George a liga legjobbja, 46,0 százalékot az íven túlról. A Bucks nyitó játék, a győzelem a Rockets október., 24. perc: Hill egyenlített, hét gólpasszt adott, nyolc ponttal és két lepattanóval. Röviddel azután, egy győzelem a Clippers November. 6, a combo guard szerzett egy szezon magas 24 pontot, miközben hozzá három lepattanó, egy lopni. Egy hónappal később, ismét ellen a Clippers December. 6, Hill ellopta a szezon magas három lop – a jel ő eléri még négyszer a kampány során. A győzelem alatt a Pacers December. 22. perc: Hill elkapott egy szezonnyitó kilenc lepattanót, 17 ponttal, négy assziszttal és egy lepattanóval. Vitathatatlanul a legjobb általános alapszakaszbeli teljesítménye október volt., 28 a Cavaliers felett aratott győzelem, ahol Hill 19 pontot (7-10 FG, 1-2 3Pt, 4-7 FT), nyolc lepattanót, három asszisztot és két lop, mindössze 19 perc alatt. A Bucks első fordulós playoff-sorozata során a Magic ellen Hill 9,2 pontot, 3,8 asszisztot és 2,0 lepattanót ért el. A Heat elleni második fordulóban Hill 9,8 pontot, 2,8 lepattanót és 2,4 asszisztot ért el. Vitathatatlanul a legjobb teljes rájátszás erőfeszítés volt játék 1 A Magic ellen, ahol felhalmozott 16 pont (5-9 FG, 2-4 3Pt, 4-5 FT), öt asszisztot, két lepattanó és egy lopni csak egy forgalom.,

2018

Hill második Cleveland-i szezonjában mind a 13 játékban indult, amelyben megjelent a csapattal. Éjszakánként 10,8 pontot és 2,8 asszisztot ért el. Hill háromból (46,4 százalék), a mezőnyből (51,4 százalék) és a szabaddobásból (85,0 százalék) is eredményes volt. A legjobb játék a Cavaliers volt November. 5 az Orlando ellen, amikor 22 pontot szerzett, hat asszisztot szedett össze, és négyszer lopta el a labdát. Decemberben Hillt Milwaukee-ba cserélték, és december elején játszotta első meccsét a Bucks-szal. 10. Különösen eredményes volt az alapszakasz utolsó hat mérkőzése, átlagosan 14.,5 pont, 3,5 lepattanó és 2,3 gólpassz. Ezen a szakaszon 50,0 százalékot lőtt a mezőnyből. A rájátszásba való belépéskor Hill folytatta erős játékát a szezon végétől. Három forduló alatt Hill 11,5 pontot, 3,5 lepattanót és 2,8 asszisztot ért el 53,4 százalékos lövéssel, ezen belül 41,7 százalékot háromról. Hill legjobb játék a rájátszásban volt Játék 3 ellen Toronto. 24 pontot szerzett, hét lepattanót szedett össze, két asszisztot adott, és két gólpasszt adott.

2017

Hill a Kings-szel kezdte a szezont, ahol 43 játékban jelent meg (36 indul)., Ezután februárban kereskedtek a Cavaliers-szel. 8, ahol folytatta, hogy játsszon, és indítsa el a 24 játékok. Minden megállónál hasonló munkát látott, és a szezonban 10,0 pontot, 2,8 asszisztot és 2,7 lepattanót átlagolt 27,0 perc alatt. Vitathatatlanul a legjobb erőfeszítés a szezon tagja volt a Kings alatt 15 pont veszteség a Jazz Jan. 17. A 37. percben Hill 20 pontot (6-10 FG, 4-5 3-5, 4-5 FT), öt asszisztot, négy lepattanót és három lepattanót osztott ki. Az előadás volt az egyik hat 20 plusz pont erőfeszítések az év., Hill is elérte legalább öt lepattanó kilenc alkalommal, legalább öt segíti 13 alkalommal, legalább három lop hatszor, legalább egy blokk 22 alkalommal. A Cavaliers végzett a szezon 50-32, a rájátszás pedig legyőzte a Pacers, Raptor, valamint a Celtic előtt söpört be a Döntőbe a Harcosok. A posztszezonban Hill 9,2 pontot, 2,2 lepattanót és 2,2 asszisztot ért el 29,3 perc alatt. A Celtics elleni 6. meccsen volt a legjobbja, ahol 34 percet játszott, és 20 pontot (7-12 FG, 0-3 3Pt, 6-6 FT), három asszisztot, három lepattanót, két lepattanót és egy blokkot osztott ki.,

2016

Az NBA egyik legelismertebb veteránja, Hill jól játszott abban, ami végül az egyetlen szezonja Utah-ban. Bár sérülés miatt csak 49 játékra korlátozódott, Hill átlagosan karrier-legjobb 16.9 pontot ért el játékonként. 16 meccse volt, amelyekben 20 vagy több pontot adott ki, valamint egy pár játékot, amelyben 30 vagy annál többet tett közzé. Hill a szezon legjobb teljesítménye 34 pontos erőfeszítés volt a Nets ellen március 3-án. Ebben a játékban Hill 10-12-es mezőnygól-kísérletet és mindkét hárompontos próbálkozását találta el. Ő is fúrt 11-of – 12 szabad dob, és hozzá hét asszisztot., Egy következetes all-around közreműködő, Hill átlagosan legalább 3.4 lepattanó 3.5 segíti mind az elmúlt öt szezonban. A 2016-17-es kampány a második egyenes szezont is jelezte, amelyben Hill jobb, mint 40 százalékot (40, 3) lőtt hárompontos tartományból. Ő szögezték legalább öt három-mutatók öt különböző alkalommal az elmúlt szezonban. Hill 2017 nyarán többéves szerződést írt alá a királyokkal.

2015

Hill a 2015-16-os szezonban 74 mérkőzésen szerepelt (73 kezdés), ami 29 éves korát és ötödik évét jelentette a Pacersnél. Átlaga 12,1 pont, 4,0 lepattanó, 3.,5 asszisztot és 1,1 lop 34,1 percet. Hill is tett 1.7 három egy játék egy karrier-magas 40.8 százalék-a jel, hogy a 13.helyen az NBA-ben. Vitathatatlanul Hill legjobb teljesítményt a szezon került sor Mar. 19 a Thunder négypontos veresége alatt. Hill 38 percet játszott és 20 pontot (6-10 FG, 3-6 3-6, 5-6 FT), kilenc asszisztot, három lepattanót és két lop. Ez volt az egyik a hét erőfeszítések legalább 20 pont. Emellett nyolc előadást is rendezett, köztük legalább öt asszisztot, kettőt hármast és egyet loptak el., Frank Vogel vezetőedző alatt a Pacers 45-37-re végzett, és a rájátszás első fordulójában hét mérkőzésen kikapott a Raptorstól. A posztszezonban Hill átlagosan 13,6 pontot, 2,7 lepattanót és 2,1 asszisztot ért el 33,6 perc alatt. Legjobb playoff-szereplését a 4. vereséggel zárta, ahol Hill 22 pontot (9-11 FG, 2-4 3Pt, 2-2 FT), négy lepattanót és három asszisztot adott 31 perc alatt.

2014

térd -, quad – és ágyékproblémák miatt Hill 39 meccset kihagyott. De Jan egészséges volt. A 23 éves játékos pályafutása egyik legeredményesebb idényét zárta játékonként., Pontokban (16.1), asszisztokban (5.1) és lepattanókban (4.2) átlagolta a karriercsúcsokat, miközben játékonként 1.0 lopást is segített. Hill is elérte a liga 18. legjobb támadó minősítését (117.2). Hill volt a legjobb teljesítményt a szezon Mar. 14. perc: négypontos hazai vereség a Celticsnek. 35 perc alatt 30 pontot (11-18 FG, 2-7 3Pt, 6-6 FT), nyolc asszisztot, öt lepattanót és egy lop. Ez volt a magányos 30 pontos teljesítménye a szezon, de törte fel 15 erőfeszítések a 20 plusz pont. Az évet két dupla-duplával (pontok és asszisztok) és egy tripla-duplával fejezte be., A Pacers, Frank Vogel vezetőedző vezetésével, 38-44-re fejezte be a szezont, és nem jutott be a posztszezonba, annak ellenére, hogy az NBA-ben a hetedik legjobb védekező minősítéssel (103.2) rendelkezik. Azonban a csapat volt 26-17 játékok Hill megjelent.

2013

a Pacers-szel töltött harmadik évében Hill 76 mérkőzésen lépett pályára, és második egymást követő szezonban kezdte meg szereplését. 10,3 pontot, 3,7 lepattanót (egy második egyenes évben), 3,5 asszisztot és 1,0 lepattanót átlagolt 32,0 perc alatt. Hill is rangsorolt 19. a bajnokságban védekező értékelés (101.6), 20. védekező győzelem részvények (4.0). A szezon legjobb játéka február volt., 7 során egy ötpontos győzelem a Trail Blazers otthon. A 38.percben Hill 37 pontot (12-19 FG, 2-4 3Pt, 11-12 FT), kilenc lepattanót, nyolc asszisztot, két lepattanót és egy blokkot jegyzett. Ez jelezte a szezon egyetlen 30 pontos játékát, de Hill legalább 20 pontot szerzett ötször. Hill legalább öt lepattanót 24-szer, legalább öt asszisztot 22-szer, legalább három lop négyszer, legalább egy blokk 19-szer., A Pacers végzett a szezon 52-26 alatt vezetőedző Frank Vogel készült, a Keleti Konferencia Döntőben, elveszti a Hő hat játékok, miután legyőzte a Varázslók a középdöntőben, illetve a Hawks az első körben. A posztszezonban Hill 12,1 pontot, 3,7 lepattanót, 3,0 asszisztot és 1,2 lepattanót ért el 36,2 perc alatt. A legjobb playoff teljesítmény volt a játék során 4 győzelem a Hawks, ahol Hill írt 15 pont (5-8 FG, 2-4 3Pt, 3-4 FT), öt asszisztot, három lepattanó, két lop és egy blokk 36 perc alatt.

2012

második évében Indianával Hill átlagosan 14, 2 pontot ért el 44-en.,3 százalékkal a mezőnyből, 4,7 assziszttal, 3,7 lepattanóval és 1,1 lepattanóval. Ő is beállította a karrier magas készült három-mutatók (1.7) egy játék. Eredményes mezőnygólt szerzett a Pacers (51,8) és gólpasszt adott. A szezon legjobb játéka kétpontos veszteség volt a Minnesota ellen novemberben. 9. Hill 29 pontot szerzett, hét asszisztot szedett össze, öt lepattanót, egy lopást és egy blokkot kapott. Hill és a Pacers továbbjutott a Keleti főcsoport döntőjébe a Heat ellen, miután továbbjutott a Hawks és a Knicks., A posztszezon legerősebb teljesítménye 15 pontos, 2. játékbeli győzelmet ért el az Atlanta ellen az első fordulóban. 22 pontot szerzett, három gólpasszt adott, három gólpasszt adott, és két gólpasszt adott, miközben 4-7-re lőtt hárompontosról.

2011

Hillt a Spurs-től a Pacers-ig cserélték június 23-án, majd a lockout-rövidített szezon alatt 50 játékban (kilenc indulásban) jelentek meg az Indiana számára. Átlaga 9,6 pont, karriercsúcsa 3,0 lepattanó és 2,9 asszisztja volt 25,5 perc alatt. Hill is rangsorolt 15.a bajnokságban támadó értékelés (116.6)., Vitathatatlanul a legjobb teljesítményt a szezon volt Mar. 24 egy 21 pontos győzelem a Bucks az úton. A 28. percben Hill 24 pontot gyűjtött (7-9, 3-4, 7-8), öt asszisztot, három lepattanót és egy lepattanót. A Pacers, frank Vogel vezetőedző alatt, 42-24-re fejezte be a szezont, legyőzve a varázslatot a rájátszás első fordulójában, mielőtt hat mérkőzésen elvesztette a hőt a keleti konferencia elődöntőjében. Az utószezonban Hill játékonként 31,5 percet látott, és átlagban 13,5 pontot, 2,9 asszisztot, 2,3 lepattanót és 1,2 lepattanót ért el., Legjobb rájátszásbeli eredménye 3 győzelem volt a Heat felett, ahol Hill 20 pontot (6-8 FG, 3-4 3Pt, 5-5 FT), öt asszisztot, két lepattanót, egy lop és egy blokk 33 perc alatt.

2010

A 2010-11-es szezonban Hill harmadik lett a bajnokságban, és ismét jelentős szerepet játszott a Spursben. Megjelent 76 játékok, rajz öt kezdődik, majd átlagosan 11,6 százalékkal, 2.6 lepattanó 2.5 segíti 28.3 perc. Hill is rangsorolt 16. a bajnokságban szabad dobás százalékos (86.3). Vitathatatlanul a legjobb játék a szezon során hétpontos veszteség a Grizzlies a road Mar., 27. 32. perc: Hill 30 pontot gyűjtött (9-12 FG, 1-3 3Pt, 11-12 FT), egy asszisztot és egy lop. A Spurs 61-21-re fejezte be a szezont, de a Grizzlies hat játékban legyőzte a rájátszás első fordulójában. A posztszezonban Hill 11,7 pontot, 5,0 lepattanót, 2,3 asszisztot és 1,5 lepattanót ért el 31,5 perc alatt. Legjobb teljesítménye egy 93-87-es, 2. Meccsbeli győzelem volt, ahol 16 pontot (3-9 FG, 2-2 3Pt, 8-9 FT), öt lepattanót, négy asszisztot és két lop 24 perc alatt.,

2009

egy szerény újonc szezon után Hill jelentős szerepet játszott a Spurs számára a bajnokság második évében. Játszott 78 játékok, kezdve 43 őket, majd állítsa be karrierjét magasságra majdnem az egész fórumon eredményeként a 29.2 perc játék. Hill 12,4 pontot, 2,9 asszisztot és 2,6 lepattanót ért el, miközben 47,8 százalékot lőtt a mezőnyből, 39,9 százalékot a távolból, 77,2 százalékot pedig a szabaddobásból. Hill volt a legjobb játék a szezon Mar. 31. perc: 17 pontos hazai győzelem a Rockets felett., A 38.percben Hill 30 pontot (11-15 FG, 2-2 3Pt, 6-6 FT), hét asszisztot, öt lepattanót, két lepattanót és egy blokkot osztott ki. Ez jellemezte a szezon egyetlen 30 pontos játékát,de kilencszer legalább 20 pontot szerzett. Egy dupla duplát is jegyzett, 14 ponttal, 11 lepattanóval, két lepattanóval és egy lepattanóval a Clippers ellen a Mar-on. 13. A Spurs 50-32-re fejezte be a szezont, így eljutott a Nyugati Konferencia elődöntőjébe, mielőtt a Suns söpörte volna. Az utószezonban Hill 13,4 pontot, 3,1 lepattanót és 1,0 lepattanót ért el 34,4 perc alatt., Legjobb eredménye a rájátszásban a Mavericks elleni 4. meccs volt, ahol Hill 29 pontot (11-16 FG, 5-6 3Pt, 2-2 FT), négy lepattanót, két lop és egy blokk 45 perc alatt.

2008

az IUPUI Főiskola négy évét követően Hill a 2008-as NBA-tervezet 26. Általános választásával került kiválasztásra. 77 mérkőzésen lépett pályára a Spurs ellen, hét gólt szerzett. 16,5 perc alatt 5,7 pontot, 2,1 lepattanót és 1,8 asszisztot ért el. Hill legjobb teljesítménye a szezon volt November. 21. perc: 119-94-es hazai győzelem a Jazz ellen., A kispadról 23 perc alatt Hill 23 pontot (7-13 FG, 2-2 3Pt, 7-10 FT), négy asszisztot és három lop. Ez jelezte a három játék egyikét, amelyben Hill legalább 20 pontot tett közzé. Ő is felvett egy dupla-dupla, val vel 19 pont, 11 lepattanó, négy asszisztot és egy lopni 33 perc alatt egy 10 pontos győzelem Chicago November. 26. Gregg Popovich vezetőedző alatt a Spurs 54-28-ra fejezte be a szezont, és a posztszezon első fordulójában a Mavericks legyőzte. A rájátszásban Hill 5,8 pontot és 2,0 lepattanót ért el.