Pokud se chystáte jít na basketbalovou hru, můžete mít obavy, jak dlouho to bude trvat. Délka hry může být ovlivněna několika různými faktory, o kterých budeme diskutovat v tomto článku. Obecně platí, jak dlouho je basketbalová hra?

průměrná délka zápasu NBA v roce 2018 byla 2 hodiny a 11 minut. Ostatní úrovně basketbalu bude kratší v délce hry, v závislosti na úrovni., Here is what you can expect:

Mládí ~1 hodina

V tomto článku budeme diskutovat o tom, délek těchto her podrobněji spolu s důvody pro to, co dělá tyto hry tak dlouho, jak to udělat., Pojďme diskutovat o úrovni podle úrovně: jak dlouho trvají basketbalové hry?

obsah

jak dlouho je basketbalová NBA?

v roce 2018 trvala průměrná hra NBA 2 hodiny a 11 minut. Je zřejmé, že délka jednotlivých hra může být ovlivněna mnoha věcí, jako je tempo hry, množství faulů nazývá, v-recenze hry, časové limity, a možná i přesčas. Obecně očekávejte, že hra NBA, kterou navštěvujete, bude trvat 2-2, 5 hodiny, se vzácnými výjimkami trvajícími blíže k 3 hodinám.

NBA hry se skládají ze 4 čtvrtin, které jsou každý 12 minut dlouhý., K dispozici je 2 minutová přestávka oddělující 1. a 2. čtvrtletí a 3.a 4. čtvrtletí. K dispozici je také 15 minutová přestávka, známý jako poločas, mezi 2.a 3. čtvrtletí. Každý tým je uveden 7 časových limitů pro použití v průběhu hry, z nichž každá trvá 1 minutu a 15 sekund (ne všechny časové limity musí být použity).

tempo hry v NBA je velmi dobré díky z velké části střeleckým hodinám. Hry NBA mají 24sekundové hodiny, což znamená, že týmy musí střílet míč za 24 sekund nebo méně na každém držení., Shot clock zajišťuje, že týmy udržují hru tekoucí a jeden tým se nesnaží držet míč po dlouhou dobu, což dělá hru zábavnější sledovat.

Pokud plánujete jít do hry osobně, budete muset povolit více času než jen délku hry. Parkování je k dispozici na všech stadionech, ale budete muset naplánovat pěší provoz, když se tam dostanete, a nechte čas projít bezpečností, než najdete své místo.

také možná budete chtít koupit ústupky, dresy nebo suvenýry, které budou také nějakou dobu trvat., V závislosti na očekávaném davu může být provoz do a ze hry také těžký.

jak dlouho je basketbalový zápas WNBA?

hra WNBA trvá přibližně 2 hodiny. Hra se skládá ze 4 čtvrtiny, které jsou 10 minut každý. Mezi 2.a 3. čtvrtinou je také 15minutová poločasová přestávka.

hry WNBA mají hodiny 24 sekund, stejně jako NBA. Každý tým je uveden 7 časové limity pro použití v průběhu hry.

obecně neočekávejte, že davy budou na hrách WNBA ve srovnání s hrami NBA tak těžké., To znamená, že nebudete muset dovolit tolik času na parkování, projít bezpečností a najít si místo.

jak dlouho je basketbalová hra FIBA?

basketbalové hry FIBA trvají přibližně 2 hodiny. Skládají se ze 4 čtvrtí, které jsou každé 10 minut dlouhé. Pro srovnání, NBA čtvrtiny jsou 12 minut na délku, takže tyto kratší čtvrtiny způsobit FIBA hry být o něco kratší v celkové délce než NBA her.

FIBA hry mají poločas 15 minut mezi 2.a 3. čtvrtletí., Každý tým je dát 5 pravidelné časové limity v průběhu hry, což je o jeden méně, než NBA umožňuje. FIBA shot hodiny je 24 sekund.

jak dlouho je basketbalová hra pánské vysoké školy?

Pánské college basketbal hry poslední v průměru lehce přes 2 hodiny na délku, ale celkový herní délka se může lišit výrazně na základě hra toku, časové limity, a fauly.

mužský vysokoškolský basketbal má dvě poloviny, každá po 20 minutách. Hra má také poločas mezi těmito dvěma obdobími, která je dlouhá 15 minut.,

je důležité si uvědomit, že i když vysoké hře je 8 hra-minut méně, než NBA hry, real-time hra délka je jen pár minut v průměru méně než na zápas NBA. To je způsobeno počtem časových limitů a tím, jak často týmy střílí trestné hody během a na konci vysokoškolské hry.

v NBA se na konci každé čtvrtiny vynulují fauly týmu. Vysokoškolská hra (mužská) nemá čtvrtiny, a tak týmové fauly trvají celou polovinu., To znamená, že pokud se tým dostane do problémů faulů brzy na půl, vydrží to celou polovinu místo jen čtvrtiny (protože nemají čtvrtiny). To znamená, že může být mnohem více faulů, což zpomaluje tempo hry a zvyšuje délku hry, někdy výrazně.

každý tým pánské vysoké školy dostane 4 časové limity na hru. Tři časové limity jsou 30 sekund a jeden časový limit je 60 sekund. Tým musí použít jeden z těchto časových limitů v první polovině, nebo o něj ztratí, protože je povoleno přenášet pouze 3 časové limity do druhé poloviny.,

na vrcholu těchto týmových časových limitů a poločasů jsou také naplánované televizní časové limity 4 na polovinu. Tyto televizní časové limity se nazývají, jakmile dojde k zastavení hry po 16, 12, 8 a 4 minutových známkách každé poloviny. Pokud během jednoho z těchto 4 minutových úseků nedojde k zastavení hry, časový limit se přeskočí a během této poloviny bude o jeden televizní časový limit méně.

basketbalové hry Men ‚ s college mají hodiny 30 sekund (zdroj). Bývalo to 35 sekund, ale byl snížen, aby získal více herního toku a více majetku ve hře.,

jak bylo uvedeno výše, když se týmy dostanou do potíží, trvá to celý zbytek poloviny místo jen zbytek čtvrtiny, protože Pánské vysokoškolské hry nemají čtvrtiny. To byla hlavní stížnost na mužský vysokoškolský basketbal a důvod, proč hry trvají tak dlouho.

také je docela běžné, že konec her trvá dlouhou dobu, než se hraje, pokud tým, který je za tím, fauluje druhý tým ve snaze o comeback v pozdní hře., Když hra je na TV, ty dlouhý táhlý konec hry, scénáře, můžete vytvořit hry převedení do jiné hry, a protože fanoušci slečna části jejich týmu hry.

je také velmi běžné mít více recenzí ve hře pozdě ve hře,když rozhodčí mohou jít na monitor, aby zkontrolovali určité hovory, aby se ujistili, že byl proveden správný hovor. I když to chrání integritu hry, to zpomalit délka hry a může způsobit frustraci pro fanoušky, kteří cítí energii hra vyčerpaný během těchto in-game recenze.

jak dlouho je basketbalová hra pro ženy?,

basketbalová hra ženských kolejí trvá přibližně 2 hodiny. Hra se skládá ze 4 čtvrtin, které jsou 10 minut dlouhé.

ženy hrály poloviny, které byly každý 20 minut stejně jako muži, ale v roce 2015 se změnily na formát čtvrtletí. Tento formát se shoduje s každou další hlavní basketbalovou ligou.

hra má také poločas mezi 2.a 3. čtvrtletí. Každý tým dostane 4 časové limity, které mohou používat po celou dobu hry. Stejně jako v mužské hře je jeden časový limit 60 sekund a druhý 3 30 sekund dlouhý., Na rozdíl od mužů neexistují žádná omezení, kdy je mohou používat.

pod značkou 5 minut každého čtvrtletí je jeden časový limit televizoru. To se však může změnit, když jeden tým zavolá časový limit před minutou 5 za čtvrtinu, bude se počítat jako časový limit televize pro toto čtvrtletí.

hodiny výstřelu jsou 30 sekund, stejně jako basketbalová hra men ‚ s college. Vzhledem k tomu, že hra je rozdělena do čtvrtí, když se týmy dostanou do bonusu volného hodu, trvá to pouze po zbytek tohoto čtvrtletí., To je hlavní důvod, proč jsou ženské vysokoškolské basketbalové hry v průměru kratší než pánské basketbalové hry.

jak dlouho je basketbalová hra na střední škole?

basketbalové hry na střední škole trvají přibližně od 1 hodiny do 45 minut do 2 hodin. Střední škola junior varsity basketbalové hry trvají asi 1 hodinu a 30 minut. Střední škola délka hry se může dramaticky lišit v důsledku stylu hry, úroveň soutěže, a počet faulů volaných během hry.

basketbalové hry na střední škole se skládají ze 4 čtvrtí, které jsou dlouhé 8 minut., V některých státech, varsity hry jsou 4 čtvrtiny, které jsou 10 minut dlouhé. V těchto státech budou hry trvat asi o 20 minut déle.

juniorské varsity hry jsou také 4 čtvrtiny, ale ve většině států jsou dlouhé pouze 6 minut. Hry JV se obvykle hrají ve stejnou noc na stejném místě jako varsity games.

basketbalové hry na střední škole nemají střelecké hodiny. Některé státy implementují pravidla milosrdenství, která změní herní hodiny na Provozní hodiny,pokud jeden tým získá určitý počet bodů dopředu ve druhé polovině., Pravidla jsou stanovena každým státem, takže existují různá kritéria pro každý stát a způsob, jakým řídí hodiny.

v některých státech je vše, co potřebujete, dopředu o 30 bodů nebo více a změní se na běžící hodiny, zatímco některé stavy jsou až 40 bodů. Některé státy stále zastavují hodiny během časového limitu, kdy je hra pod pravidlem milosrdenství, a některé státy nikdy nenechají hodiny zastavit.

jak dlouho je junior high basketball hra?

juniorská basketbalová hra trvá asi hodinu a 30 minut., Juniorský basketbalový hry, 4 čtvrtiny, které jsou obvykle 6 minut dlouhé, i když tam jsou některé státy, které posledních 8 minut každý.

tyto hry mají také poločas, který trvá 10 minut. Pokud jsou hry na konci regulace svázány,hrají také 5 minutové prodloužení. Juniorské basketbalové hry nemají střelecké hodiny.

existují také některé státy, které mají pravidlo milosrdenství, které je stejné jako pravidlo milosrdenství na střední škole pro tento stát., Jak je uvedeno ve střední části, jakmile se tým dostane až do určitého množství bodů na hodiny hry se může stát běžící hodiny a zastavit pouze mezi čtvrtletích nebo časové limity v závislosti na stavu pravidla.

jak dlouho je basketbalový zápas pro mládež?

basketbalová hra pro mládež obvykle trvá přibližně hodinu. To se samozřejmě může dramaticky lišit v závislosti na pravidlech ligy mládeže.

mnoho mládežnických ligových her se skládá ze 2 polovin, které mají délku 20 minut., Na rozdíl od jiných úrovní basketbalu, většina mládežnických lig používá běžecké hodiny, což znamená, že se nikdy nezastaví, s výjimkou poločasu a časového limitu.

když ligy používají běžící hodiny, je velmi snadné předvídat délku hry. Běžící hodiny vytvářejí strukturované délky her, což znamená, že hry začínají včas,a rodičům usnadňuje plánování. Pokud vaše mládežnická liga nepoužívá běžící hodiny, to je, když se délka hry může dramaticky lišit.

většina lig má poločas, který trvá 10 minut., To činí celkem 50 minut herního času plus poločas (20+10+20). Každý tým je uveden 1 časový limit na polovinu a je obvykle 30 sekund, i když to bude pravděpodobně trvat blíže k minutě.

takže pokud každý tým zavolá oba své časové limity, zvýší čas na zhruba 54 minut. S dětmi, tam bude ztracená minuta tady nebo tam, stejně, a to je místo, kde se hra bude tlačit téměř hodinu na délku.

mládežnické hry obvykle nemají přesčasy, takže hry mohou skončit remízou., Možná se budete chtít poradit s úředníkem ligy mládeže nebo trenérem týmu, abyste zjistili, zda týmy udržují skóre a co dělají pro vazby. Pokud udrží skóre a budou hrát přesčas, zápasy budou samozřejmě trvat déle. Nejen to, ostatní hry nemusí začít včas.

jak dlouho je basketbalová hra v televizi?

Pokud plánujete sledovat hru v televizi, pravděpodobně bude předvánoční a pozápasová show, která se přidá k době vysílání., Pokud máte zájem je sledovat, nebo pokud pořádáte hodinovou párty a očekáváte, že vaši hosté budou mít zájem, budete muset odpovídajícím způsobem naplánovat. Tyto pre a post-game show jsou častější během playoff hry.

většina přípravných zápasů začíná 30 minut před koncem. Tyto pořady se obvykle skládají z analytiků, kteří rozebrat hru a pomoci pochopit klíčové statistiky nebo matchups dávat pozor na během hry., Post-hra ukazuje, jsou obvykle kratší, tak kolem 10-15 minut a bude se skládat z rozhovorů s hráči a pre-hra posádky rozepisovat co se stalo a proč se to stalo.

Pokud se chystáte sledovat hru play-off, budete chtít naplánovat více času než na běžnou sezónu. Průměrná play-off hra trvá asi 15-20 minut déle, než je běžná sezóna hra dělá.

obecně platí, že hry play-off se skládají z více trestných hodů, více časových limitů, více substitucí ve hře a více recenzí ve hře pro kritické hry., To znamená, že můžete očekávat, že průměrné playoff hry trvat přibližně 2 hodiny a 30 minut.

kroky ke zlepšení toku hry NBA

Na rozdíl od jiných sportů je basketbal v pořádku s délkou her, které mají, protože je stále jednou z nejkratších her pro hlavní sportovní zábavu. S tím bylo řečeno, podnikli kroky k udržení času a zlepšení toku hry, zejména posledních 2 minut.

zde je článek z NBA zpět před sezónou 2017-2018, kde komisař Adam Silver zdůrazňuje některé změny, které provedli ke zlepšení herního toku., Jsou zde také uvedeny:

• týmy mají také 7 časových limitů, které mohou volat, z 9 v předchozích letech.
  • Všechny tyto časové limity posledních 75 sekund, protože tam jsou již 2 minuty nebo 20 sekund časové limity
  • Týmy mohou použít maximálně 2 timeouty v posledních 2 minutách hry, když mají víc, než že o ně přijdete.
  • Každé čtvrtletí bude mít povinné dva limity, jeden z každého týmu, aby týmy z uložení všech jejich časové limity pro 4. čtvrtletí
  • Pokud hra jde do prodloužení, každý tým bude jen 2 timeouty místo 3.,
  • při fotografování volného hodu musí střelec zůstat v tříbodové čáře. To je, aby střelci z putování kolem mezi nebo před pokusy volného hodu.
  • Standardizujte délku poločasu a začněte ihned po dokončení 2.čtvrtletí.

nejedná se o zásadní změny ve hře a neměly by mít velký vliv na to, jak dlouho hra trvá. Ale mělo by to pomoci hernímu toku, zejména v posledních dvou minutách, což pomáhá zapojení fanoušků.

• zájem o NBA dresy?, Navštivte náš průvodce velikostí dresu NBA kliknutím zde: jak se hodí dresy NBA?