2019-20 sezóně výrazný Kopec je první plná sezóna s Babek — tým byl vyměněn do od Cavaliers v průběhu předchozí sezóny. Veterán se objevil v 59 zápasech, v průměru 9,4 bodu, 3,1 asistence a 3,0 doskoku za 21,5 minuty na zápas. Kromě střelby 51,6 procenta z pole a 84,2 procenta z čáry volného hodu George vystřelil zpoza oblouku nejlepší 46,0 procenta. Během úvodního zápasu Bucks, výhra nad Rockets na Říjen., 24, Hill nasadil sezonní sedm asistencí, aby šel spolu s osmi body a dvěma kradeními. Krátce poté, ve vítězství nad Clippers na Nov. 6, combo guard zaznamenal sezonní maximum 24 body a zároveň přidal tři doskoky a jeden ukrást. O měsíc později, opět proti Clippers na Dec. 6, Hill přejel sezonní tři krádeže – známka, kterou by během kampaně dosáhl ještě čtyřikrát. Během vítězství nad Pacers v prosinci. 22, Hill popadl sezónu-high devět doskoků, přidání 17 body, čtyři asistence a jeden ukrást. Pravděpodobně jeho nejlepším celkovým pravidelným sezonním výkonem byl říjen., 28 ve vítězství nad Cavaliers, kde Kopci podařilo 19 bodů (7-10 FG, 1-2 3Pt, 4-7 FT), osm doskoků, tři asistence a dva krade bez obraty za pouhých 19 minut. Během prvního kola play-off Bucks proti magii, Hill průměrně 9.2 body, 3.8 asistence a 2.0 doskoky. Ve druhém kole proti Heat měl Hill průměr 9,8 bodu, 2,8 doskoku a 2,4 asistence. Pravděpodobně jeho nejlepší celkové playoff úsilí byla Hra 1 proti Magic, kde nasbíral 16 bodů (5-9 FG, 2-4 3Pt, 4-5 FT), pět asistencí, dva doskoky a jednu ukrást jen jeden obrat.,

2018

ve druhé sezóně Hill s Clevelandem začal ve všech 13 hrách, ve kterých se objevil s týmem. V průměru si připsal 10,8 bodu a 2,8 asistence za noc. Hill natočil také efektivně ze tří (46,4 procenta), pole (51,4 procenta) a free-throw line (85.0%). Jeho nejlepší zápas s Cavaliers byl na nově. 5 proti Orlandu, když nastřílel 22 bodů, nasbíral šest asistencí a čtyřikrát ukradl míč. V prosinci, Hill byl vyměněn do Milwaukee a on hrál jeho první zápas s Bucks v prosinci. 10. Posledních šest zápasů pravidelné sezony měl mimořádně produktivní, v průměru 14.,5 bodů, 3,5 doskoku a 2,3 asistence. V tomto úseku také vystřelil z pole 50,0 procenta. Po vstupu do play-off Hill pokračoval ve své silné hře od konce sezóny. Přes tři kola, Hill, v průměru 11,5 bodů, 3,5 doskoků a 2,8 asistencí na 53,4% střelba, včetně 41,7 procenta ze tří. Nejlepším zápasem play-off byl zápas 3 proti Torontu. Nastřílel 24 bodů, nasbíral sedm doskoků, přihrál na dvě asistence a připsal si dvě asistence.

2017

Hill začal sezónu s Kings, kde se objevil ve 43 hrách (36 startů)., Února byl pak vyměněn do Cavaliers. 8, kde pokračoval hrát a začít 24 hry. Podobnou zátěž viděl na každé zastávce a za sezonu měl v průměru 10,0 bodu, 2,8 asistence a 2,7 doskoku za 27,0 minuty. Pravděpodobně jeho nejlepším úsilím v sezoně byl jako člen Kings během 15-bodové ztráty na Jazz na Jan. 17. V 37 minut, Hill publikováno 20 bodů (6-10 FG, 4-5 3Pt, 4-5 FT), pět asistencí, čtyři doskoky a tři krade. Výkon byl jedním z jeho šesti 20-plus bod úsilí roku., Hill také dosáhl nejméně pěti doskoků devětkrát, nejméně pět asistencí 13krát, nejméně tři krade šestkrát a nejméně jeden blok 22krát. Cavaliers dokončili sezónu 50-32, dělat play-off a porazit Pacers, Raptors a Celtics, než byl zameten ve finále Warriors. V playoffs, Hill, v průměru 9,2 bodů, 2.2 doskoků a 2,2 asistencí v 29.3 minut. Jeho nejlepší playoff úsilí bylo během Hry 6 vítězství nad Celtics, kde hrál 34 minut a publikováno 20 bodů (7-12 FG, 0-3 3Pt, 6-6 FT), tři asistence, tři doskoky, dva krade a jeden blok.,

2016

jeden z nejuznávanějších veteránů NBA, Hill hrál dobře v tom, co by nakonec skončilo jeho jedinou sezónou v Utahu. Přestože byl kvůli zranění omezen na pouhých 49 zápasů, Hill měl průměr kariéry-Nejlepší 16, 9 bodů na zápas. Měl 16 her, ve kterých zveřejnil 20 nebo více bodů, a pár her, ve kterých zveřejnil 30 nebo více. Nejlepším výkonem sezony byl 34 bodů proti Nets 3. března. V této hře Hill zasáhl 10 z 12 pokusů o branku a oba jeho tříbodové pokusy. Navíc vychytal 11 z 12 trestných hodů a přidal sedm asistencí., Konzistentní všestranný přispěvatel, Hill má v průměru nejméně 3.4 doskoky a 3.5 asistence v každé z posledních pěti sezón. 2016-17 kampaň také označil druhou sezónu, v níž Hill zastřelil víc než 40 procent (40.3) z tříbodové vzdálenosti. V uplynulé sezoně nasbíral nejméně pět tří bodů v pěti samostatných nájezdech. Hill podepsal víceletou smlouvu s Kings v létě 2017.

2015

Hill se objevil v 74 hrách (73 startů) během sezóny 2015-16, což znamenalo jeho kampaň ve věku 29 a jeho pátý rok s Pacers. Průměr měl 12,1 bodu, 4,0 doskoku, 3.,5 asistencí a 1,1 minuty. Hill také udělal 1,7 trojky na zápas na kariérním vrcholu 40,8 procenta-což je známka, která se v NBA umístila na 13.místě. Pravděpodobně Hillův nejlepší výkon v sezóně se konal Mar. Během čtyřbodové ztráty Thunder 19. Hill hrál 38 minut a publikováno 20 bodů (6-10 FG, 3-6 3Pt, 5-6 FT), devět asistencí, tři doskoky a dvě krade. Byl to jeden z jeho sedmi snah s nejméně 20 body. Nasbíral také osm výkonů, které zahrnovaly nejméně pět asistencí, dvě trojky a jednu asistenci., Pod hlavou trenér Frank Vogel, Pacers skončil 45-37 a prohrál v prvním kole play-off s Raptors v sedmi zápasech. V play off měl Hill průměr 13,6 bodu, 2,7 doskoku a 2,1 asistence za 33,6 minuty. Jeho nejlepší playoff výkon byl během Hry 4 ztráty, kde Kopce publikováno 22 bodů (FG 9-11, 2-4 3Pt, 2-2 FT), čtyři doskoky a tři asistence za 31 minut.

2014

problémy s kolenem, čtyřkolkou a třísly donutily Hill vynechat 39 her. Ale od Jana byl zdravý. 23 kupředu a nakonec měl jednu z nejproduktivnějších sezón své kariéry na základě hry., On průměrně kariéru maxima v bodech (16.1), asistencí (5.1) a doskoků (4.2) a zároveň přispívá 1.0 krást na hru. Hill také dosáhl 18. nejlepšího ofenzivního hodnocení ligy (117,2). Hill měl svůj nejlepší výkon v sezóně Mar. Během čtyřbodové ztráty na Celtics doma 14. Za 35 minut si připsal 30 bodů (11-18 FG, 2-7 3Pt, 6-6 FT), osm asistencí, pět doskoků a jednu asistenci. Byl to jeho osamocený 30bodový výkon v sezoně, ale nasbíral 15 bodů s 20 plusovými body. Rok také zakončil dvěma dvojzápasy (body a asistencemi) a jedním triple-double., Pacers, pod hlavou trenér Frank Vogel, dokončil sezónu 38-44 a nedělal playoffs navzdory tomu, že sedmý nejlepší defenzivní hodnocení (103.2) v NBA. Nicméně, tým byl 26-17 v hrách Hill se objevil v.

2013

během svého třetího ročníku s Pacers, Hill hrál a začal v 76 hrách pro druhou po sobě jdoucí sezónu. V průměru zaznamenal 10,3 bodu, 3,7 doskoku (za druhý rok v řadě), 3,5 asistence a 1,0 bodu za 32,0 minuty. Hill se také umístil na 19. místě v lize v obranném hodnocení (101,6) a 20.v obranném vítězství (4,0). Jeho nejlepším zápasem sezony byl únor., 7. při pětibodové výhře nad Trail Blazers doma. Za 38 minut zaznamenal Hill 37 bodů (12-19 FG, 2-4 3Pt, 11-12 FT), devět doskoků, osm asistencí, dvě krádeže a jeden blok. To znamenalo jeho jediný 30-bodový zápas v sezoně, ale Hill zaznamenal nejméně 20 bodů pětkrát. Hill také nasbíral nejméně pět doskoků 24krát, nejméně pět asistencí 22krát, nejméně třikrát čtyřikrát a nejméně jeden blok 19krát., Pacers dokončil sezónu 52-26 pod hlavou trenér Frank Vogel a dotáhla to až do Finále Východní Konference, ztráty Tepla v šesti zápasech po porážce Wizards v semifinále a Hawks v prvním kole. V playoffs, Hill průměrně 12,1 bodů, 3,7 doskoků, 3,0 asistencí a 1,2 krade v 36,2 minut. Jeho nejlepší playoff výkon byl během Hry 4 vítězství nad Hawks, kde Kopce publikováno 15 bodů (5-8 FG, 2-4 3Pt, 3-4 FT), pět asistencí, tři doskoky, dva krade a jeden blok v 36 minut.

2012

ve svém druhém ročníku s Indiana, Hill v průměru 14,2 bodů na 44.,3 procenta z pole, kariérní maximum 4,7 asistence, 3,7 doskoku a kariérní maximum 1,1 procenta. Zároveň si stanovil kariérní maximum v počtu tří bodů (1,7) na zápas. Vedl Pacers v efektivním počtu gólů (51,8) a asistencí. Jeho nejlepším zápasem v sezoně byla Dvoubodová ztráta proti Minnesotě na Novu. 9. Hill nastřílel 29 bodů, nasbíral sedm asistencí, nasbíral pět doskoků, jeden a jeden blok. Hill a Pacers se dostali do finále Východní konference proti Heat poté, co se dostali přes Hawks a Knicks., Jeho nejsilnější výkon playoffs přišel v 15-bod, Hra na 2 vítězství proti Atlantě v prvním kole. On zaznamenal 22 bodů, prošel za tři asistence, popadl tři desky a čapli dva krade při fotografování 4-for7 z tříbodové vzdálenosti.

2011

Hill byl vyměněn z Spurs do Pacers 23. června a během výlukové zkrácené sezóny se objevil v 50 hrách (devět startů) pro Indiana. Za 25,5 minuty nasbíral v průměru 9,6 bodu, v kariéře 3,0 doskoku a 2,9 asistence. Hill se také umístil na 15. místě v lize v útočném hodnocení (116,6)., Pravděpodobně jeho nejlepším výkonem v sezoně byl Mar. 24 v 21-bodové vítězství nad Bucks na silnici. Za 28 minut nasbíral Hill 24 bodů (7-9 FG, 3-4 3Pt, 7-8 FT), pět asistencí, tři doskoky a jeden. Pacers, pod hlavním trenérem Frankem Vogelem, dokončil sezónu 42-24, porazit kouzlo v prvním kole play-off, než prohrál s Heat v semifinále Východní konference v šesti hrách. V play off zaznamenal Hill 31,5 minuty na zápas a v průměru 13,5 bodu, 2,9 asistence, 2,3 doskoku a 1,2 bodu., Jeho nejlepší playoff úsilí bylo během hry 3 vítězství nad Heat, kde Hill vyslán 20 body (6-8 FG, 3-4 3Pt, 5-5 FT), pět asistencí, dva doskoky, jeden ukrást a jeden blok v 33 minuty.

2010

sezóna 2010-11 znamenala Hill třetí v lize a opět hrál významnou roli se Spurs. Nastoupil v 76 utkáních, nasbíral pět startů a v průměru 11,6 bodu, 2,6 doskoku a 2,5 asistence za 28,3 minuty. Hill se také umístil na 16. místě v lize v procentech volného hodu (86,3). Pravděpodobně jeho nejlepším zápasem v sezoně byla sedmibodová ztráta na Grizzlies na road Mar., 27. Za 32 minut nashromáždil Hill 30 bodů (9-12 FG, 1-3 3Pt, 11-12 FT), jednu asistenci a jednu krádež. Spurs ukončili sezónu 61-21, ale byli poraženi Grizzlies v prvním kole play-off v šesti hrách. V playoffs, Hill, v průměru 11,7 bodů, 5.0 doskoků, 2,3 asistencí a 1,5 krade na 31.5 minut. Jeho nejlepší výkon byl během vítězství 93-87 Game 2, kde zaznamenal 16 bodů (3-9 FG, 2-2 3Pt, 8-9 FT), pět doskoků, čtyři asistence a dvě krádeže za 24 minut.,

2009

po skromné nováčkovské sezóně vstoupil Hill do významné role pro Spurs během svého druhého ročníku v lize. Hrál v 78 hrách, počínaje 43 z nich, a nastavit Kariérní maxima téměř plošně v důsledku jeho 29.2 minut na hru. Hill v průměru 12,4 bodů, 2,9 asistencí a 2,6 doskoků při fotografování 47,8 procenta z pole, 39,9 procent z dálky a 77.2 procent z čáry volného hodu. Hill měl svůj nejlepší zápas sezóny Mar. 31 při 17bodové výhře nad Rockets doma., Za 38 minut přidal Hill 30 bodů (11-15 FG, 2-2 3Pt, 6-6 FT), sedm asistencí, pět krádeží, dva doskoky a jeden blok. To znamenalo jeho jediný 30bodový zápas v sezoně, ale devětkrát zaznamenal nejméně 20 bodů. Zaznamenal také jeden double-double, se 14 body, 11 doskoky, dvěma doskoky a jedním z nich proti Clippers na Mar. 13. Spurs skončili sezónu 50-32, takže do Semifinále Západní Konference před smetla Sluníčka. V play off měl Hill průměr 13,4 bodu, 3,1 doskoku a 1,0 bodu za 34,4 minuty., Jeho nejlepší úsilí v play-off bylo během hry 4 vítězství proti Mavericks, kde Hill vyslán 29 body (11-16 FG, 5-6 3Pt, 2-2 FT), čtyři doskoky, dva krade a jeden blok za 45 minut.

2008

po čtyřech letech vysoké školy na IUPUI byl Hill vybrán s 26. celkovým výběrem v draftu NBA 2008. Za Spurs nastoupil v 77 utkáních a připsal si sedm startů. Za 16,5 minuty nasbíral v průměru 5,7 bodu, 2,1 doskoku a 1,8 asistence. Hillovým nejlepším výkonem v sezoně byl Listopad. 21 během vítězství 119-94 nad Jazz doma., Za 23 minut z lavičky si Hill připsal 23 bodů (7-13 FG, 2-2 3Pt, 7-10 FT), čtyři asistence a tři krádeže. To znamenalo jeden ze tří zápasů, ve kterých Hill vyvěsil alespoň 20 bodů. Zaznamenal také jeden double-double, s 19 body, 11 doskoky, čtyřmi asistencemi a jednou asistencí za 33 minut při 10bodovém vítězství nad Chicagem na nově. 26. Pod hlavním trenérem Gregg Popovichem Spurs dokončili sezónu 54-28 a byli poraženi v prvním kole postseason Mavericks. V play off měl Hill průměr 5,8 bodu a 2,0 doskoku.