Miami a Florida State hrají každou sezónu od roku 1969.

1963: Seminoles Omráčení Mira a Gus‘ Sen TeamEdit

V jedné sezóny největší tlumiče pérování, FSU ohromil Miami 24-0, v sezony pro oba týmy. Miami quarterback, George Mira, byl cover boy Pro Sports Illustrated je 1963 college football preseason preview., Miami trenér Andy Gustafson, který byl jmenován sportovním ředitelem na jaře, odložit odchod do důchodu pro rok trénovat co nejvíce pro skauty věřil, byl nejlepší rozehrávač v celé škole fotbal. Na této noci, nicméně, Steve Tensi a Fred Biletnikoff byly hvězdy, a Florida State dělal jeho první skutečný vzhled na národní scéně. Toto vítězství znamenalo první ze sedmi přímých výher Seminoles a nejdelší vítěznou sérii v sérii. Všechny výhry Seminoles přišly na domácí půdě Miami, Orange Bowl.,

1987: jít na winEdit

FSU a Miami hrál epickou hru v roce 1987. Tato hra měla na hřišti více budoucích hráčů NFL než jakákoli hra, která se hrála v historii CFB. Oba týmy byly zařazeny do top 4. FSU vyskočila do vedení 19: 3. FSU vedl až do Miami vrátil ve 4. čtvrtletí, aby se 26-19 vedení. FSU skóroval touchdown s zbývajícími 42 sekundami. FSU mohl navázat na bod navíc, ale Bowden se rozhodl jít za vítězstvím. Průsmyk se rozpadl a Noles prohráli 26: 25 s holemi. Miami by pokračovalo v druhém národním šampionátu programu.,

1989: FSU Beats Národní ChampionsEdit

Florida State porazili Miami 24-10 jako Miami chybí jejich QB a byl nucen hrát nováček Gino Toretta (Gino šel na vyhrát Národní Šampionát v ’91 & Heisman trophy v roce ’92). Obrana Miami však byla síla týmu, který se vzdal v průměru pouze osmi bodů za zápas v šesti hrách, které Miami hrálo před FSU, takže Toretta nebyl důvodem, proč útok FSU zaznamenal 24 bodů na jejich obranu. Miami po návratu Craiga Ericksona vyhrálo národní šampionát., FSU neměl soutěžit o to, jak oni utrpěli dvě ztráty na začátku sezóny na Brett Favre vedl Jižní Miss A Clemson.

1991: Vpravo IEdit

Hlavní článek: Široký Pravé já

Poté, co byl nazýván „klíč persona“ od Keith Jackson pro bít jeho třetí gól ze hry, Florida State kicker Gerry Thomas minul branku doprava s méně než minuta, a top-zařadil Seminoles ztratil v Tallahassee na druhý-zařadil Hurikány, 17-16., Miami šel na rozdělení národní mistrovství s University of Washington a Florida State dokončil sezónu 11-2, končí to tím, že vyhraje Cotton Classic proti Texasu&M University.

Miami a Florida State setkal jako desítce soupeře v sedmi po sobě jdoucích hry od roku 1987 do roku 1993.,

1992: Vpravo IIEdit

Hlavní článek: Široký Právo II

Seminole placekicker Dan Mowrey minul branku vpravo, a v roce 1992 Indiáni prohráli s Hurikány v Miami, 19-16. Miami vzal neporažený rekord do Sugar Bowl, ale prohrál národní šampionát s Alabama Crimson Tide. Florida State opět neprohrála a v obou hlavních anketách skončila na druhém místě po Alabamě.,

2000: Vpravo IIIEdit

Miami vzal 27-24 vést po Ken Dorsey touchdown Jeremy Shockey, ale Seminole quarterback a 2000 Trofej Heisman vítěz Chris Weinke přesunul Seminoles do dostřel během poslední minuty drive v Miami Orange Bowl stadium. Florida State kicker Matt Munyon minul pokus o gól pole znovu na pravé straně zapečetit vítězství Hurricanes., Diskuse vybuchla později v sezóně, kdy Indiáni byli zařazeni vyšší BCS a vybral hrát v Orange Bowl proti Oklahoma pro národní šampionát navzdory Miami se zařadil vyšší v obou AP Poll a Trenéři Poll. Seminoles prohráli s Sooners 13-2, zatímco Hurricanes porazili Floridu 37-20 v Sugar Bowl. Miami by skončit #2 v průzkumech veřejného mínění, že rok.

2002: Široký Levý IEdit

obhájce titulu Hurricanes představil comeback proti papírově slabšímu Seminoles, aby se 28-27 vést s jen pár minut zbývá ve hře, v Miami., Seminoles jeli dolů po poli, aby kicker Xavier Beitia šanci vyhrát hru s posledním druhým gólem pole. Beitia minul kop na levé straně, což Miami vítězství. FSU pokračoval vyhrát titul Atlantic Coast Conference s celkovým rekordem 9-5, ale prohrál v Sugar Bowl s Gruzií. Miami by dokončilo pravidelnou sezónu neporaženou a poté prohrálo ve hře national championship, Fiesta Bowl 2003, státu Ohio.,

2004: Orange Bowl: Vpravo IVEdit

Hlavní článek: 2004 Orange Bowl

Tato soutěž, zápas pravidelné sezóny hru vyhrál Miami, se konal v roce 2004 Orange Bowl. V této soutěži, Beitia minul pole Cíl-široký vpravo-to mohlo dát Seminoles vedení s asi 5 minut vlevo. Tato hra byla menší význam v národním měřítku ve srovnání s ostatními Široké Přímo hry, ale pokračoval v sérii Florida State ztráty určena jediný kop. S vítězstvím, Miami by skončit #5 v průzkumech veřejného mínění, že rok., To také znamenalo čtvrtá prohra v sérii, která se nakonec stala poprvé v Historii NCAA obránce ztratil 5 krát do stejného týmu, jako FSU Rozehrávač Chris Rix začal a hrál ve všech 5 ztrát mezi. října, 2001, září, 2004. Toto druhé vítězství pro Miami nad Florida státu, že sezóna dělal Hurricanes jediný tým, který kdy porazil Seminoles dvakrát ve stejném akademickém roce., Oni jsou také jediný tým porazit Seminoles v back-to-back games (Orange Bowl byl poslední zápas sezóny pro oba týmy, který pak otevřel jeden proti druhému v Miami následující sezónu). To byla jediná mísy setkání mezi soupeři, jako je Miami je přesunout na ACC příští sezoně by se na školách v rámci konference soupeře a snížit možnost, že týmy, kdy na svém zasedání v misce hru znovu.

2005: Miami MuffEdit

Miami byl zařazen č. 9 a FSU č. 14 v tom, co se ukázalo jako obranný boj., Koncové 10-7, a s poslední šanci svázat skóre prodloužit do prodloužení, Hurikány jel dolů pole nastavit hra-vázání gól 2:16 vlevo. Když se míč utrhl, chyboval ho držitel Brian Monroe a míč nikdy nedosáhl kickerově noze. Bylo by na řadě Hurricanes, aby utrpěli porážku v rukou chyby kopajícího týmu. Seminoles drželi míč po zbývající dvě minuty a nakonec ukončili svou šestizápasovou sérii porážek proti Hurricanes a získali první vítězství v soupeření od roku 1999.,

2006: Poslední setkání v Oranžové BowlEdit

Florida State hrál první zápas sezony proti konkurenční University of Miami Hurricanes na Den Práce pro třetí rok. Bylo to také potřetí, co tým otevřel svou konferenci Atlantic Coast Conference play s Miami. Stejně jako předchozí dvě pracovní den setkání, 2006 vydání hry byl obranný boj pro oba týmy. Na Seminoles tažený 10-3 na půl, ale držel Miami bezbodové ve třetí a čtvrté čtvrtiny a ujal se vedení s 33-yardový field goal pozdě ve hře., „Noles zachovali výhru, když cornerback Michael Ray Garvin zachytil přihrávku Miami quarterback Kyle Wright s 29 zbývajícími sekundami. Toto by bylo poslední setkání v Miami Orange Bowl, protože Hurricanes by se po sezóně 2007 přesunuli na Sun Life Stadium. FSU by skončil s rekordem 15-16 v 31 hrách proti UM na stadionu Orange Bowl.

2016: Blok na RockEdit

Miami přišel do hry neporažený, a na 10. místě v zemi, s šancí dostat se do top 10 po kritické ztráty dříve v den. Floridský stát se umístil na 23.místě., Hurricanes dívali tak, aby návrat k národní výtečnosti po zotavuje z Nevin Shapiro skandál, kromě štěkat šest-hra porážek ve Státě Florida. V prvním poločase Miami vedlo 13: 0. Floridský celek snížil na 13: 3 gólem do konce 2.čtvrtiny. Miami bojovala ven z brány ve druhé polovině, jako Hurikány zadák Brad Kaaya jel Miami na hřišti, ale hodil interception v end zone. Florida State nastřílel na jejich další tři věci, aby se 20-13 vést., Kaaya vedl tým znovu na hřišti a Miami skórovalo na 11-yardové touchdown recepci Stacey Coley s 1: 38 vlevo. Obranný konec DeMarcus Walker však zablokoval další bod. I přesto, že prohrávali, 20-19, Miami vyvaroval výkopu pokus, protože oni měli ještě tři přestávky. Po návratu Miami výkop zpět do své vlastní 13-yard linky, Florida State byl schopen dojdou hodiny tím, že dostane dva první pády, a zajistil jednobodové vítězství.,

2017: Rally v TallyEdit

Miami vstoupil 7. října zápas v Tallahassee na 3-0 neporažený; FSU vstoupil 1-2, všechny hry o sedm bodů nebo méně do ztráty Alabama a NC Státu a vyhrát proti Wake Forest. Hole, které FSU neporazily od roku 2009, vstoupily do poločasu o tři. Za hrdinství od senior široký přijímač Braxton Berrios, který skončil s osmi rauty pro 90 yardů a dva touchdowny, Hole vedl Seminoles 17-13 s pouze 5:09 zbývající., FSU, v čele pravda prváku záložní rozehrávač, James Blackman, jel do Miami území a zaznamenal to, co se zdálo být hra-vítěz přes 20-yardový touchdown příjem z junior široký přijímač Auden Tate s 1:24 zbývající. Miami rozehrávač Malik Růžověji, i když, metodicky řídil Hole hřiště a mrsknul 23-yardový touchdown, aby senior široký přijímač Darrell Langham, který dělal zadní rameno chytit a vrhl kolem pylonu s :06 zbývající. Bodová hra po pětiminutovém hodnocení stála. Tato hra by ukončila sedmiletou marnost Miami vs., FSU a proti trenérovi Jimbo Fisherovi.

2018: Comeback/Široký Levé IIEdit

Florida State přišel do hry jako 14-outsideři proti Miami. Po dvou TD přechází do těsné end přijímač Keith Gavin a široký přijímač Tammorrion Terry, s dvěma poli-cíl kopy z úpatí Ricky Aguayo, Seminoles skončil první polovině vedoucí 20-7 přes Hurikány. Florida Státu zvýšit vedení ve 2. polovině jako široký přijímač D. J. Matthews popraven 74-yardový punt return pro touchdown, čímž Noles před 27-7 přes Hole., Miami je obrana pak způsobil dva obraty následovat dva touchdown prochází od prváku zadák N’Kosi Perry snížit skóre na 27-21. 11:52 vlevo ve 4. Čtvrtletí, Perry hodil přihrávku do přijímače Brevine Jordan pro touchdown, přičemž 28-27 vést přes FSU, mazání 20-bodový deficit a tvrdí, že vítězství po celé levé branky pokus Aguayo. Tato hra by mark Miami první vítězství doma proti Floridě od roku 2004, a poprvé Miami porazil ve Státě Florida v back-to-back letech od 2003 a 2004 roční období.